sobota, 7 listopada 2009

Pogoń - Orzeł

0:0

W przedostatniej kolejce spotkań rundy jesiennej IV ligi podkarpackiej drużyna Leżajskiej Pogoni zremisowała w Przeworsku z tamtejszym Orłem 0:0. W 20 minucie spotkania drugą zółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał napastnik naszego zespołu Roman Fedak. Kolejne spotkanie odbędzie się w Leżajsku, gdzie Piwosze podejmować będą zespół Żurawianki Żurawica.

ORZEŁ: Lewandowski – Kiszka, Łuczyk, Lasek, Misiło – Bober (85. Strączek), Sierżęga, Danielak (46. Jarosz), Tworzydło (80. Kowal) – Wiktor, Boratyn (57. Dragan).

POGOŃ: Sekuła – Misiąg, Rogala, Myćka, Krawczyk – Padiasek (90. Kędzierski), Błotni, Kalita, Bujniak (78. Klimek) – Szmuc (83. Piędel), Fedak.

SĘDZIOWALI Rafał Żychowski oraz Leszek Śnieżek i Rafał Zaremba (Krosno) ŻÓŁTE KARTKI Misiło, Łuczyk, Wiktor, Jarosz – Kalita, Szmuc, Fedak CZERWONA KARTKA Fedak (20. za drugą żółtą) WIDZÓW: 450